iEnergia24

Program ienergia 24 umożliwia odczyt i wizualizację danych z liczników energii elektrycznej. Dzięki niemu w praktyce wdrażamy założenia smart grid. Jest to bardzo przydatne narzędzie dla producenta energii , konsumenta a w szczególności prosumenta.
W przypadku producentów energii elektrycznej skraca to do minimum okres zwrotu nakładów z inwestycji, umożliwia bowiem zapobieganie oraz szybką reakcję w razie wystąpienia awarii. Dla podmiotów zużywających energię to możliwość poczynienia oszczędności. Program daje wiedzę na temat swojego profilu zużycia energii elektrycznej, a co za tym idzie możliwość doboru najlepszej taryfy i najlepszej oferty zakupu energii elektrycznej. Prosument wykorzystuje wszystkie powyższe zalety programu.

Dzięki IENERGIA24 będziesz mógł:

  • na bieżąco monitorować produkcję/zużycie energii elektrycznej
  • monitorować pracę wybranych urządzeń
  • przeglądać dane w dowolnej przeglądarce internetowej
  • dostawać informację sms/e-mail o awariach lub innych wybranych zdarzeniach
  • odczytywać nielimitowaną ilość sygnałów analogowych, cyfrowych, liczniki energii, moduły dodatkowych sensorów
  • porównywać pracę wybranych urządzeń między sobą
  • porównywać różne okresy produkcji/zużycia energii elektrycznej

System IENERGIA24 dopasowujemy do potrzeb, oczekiwań i możliwości naszych klientów. Wdrażamy go w realizowanych przez nas projektach, robiąc odpowiednie uzgodnienia z operatorem systemu dystrybucyjnego odnośnie projektu układu pomiarowego. Dzięki temu jest możliwość równoległej transmisji danych pomiarowych z liczników dla klienta i OSD. Demo programu, z podglądem pracy jednej z naszych małych elektrowni wodnych, udostępniamy na niniejszej stronie www.

REALIZACJE

Zapoznaj się z realizacjami firmy Lepsza Energia. Na profesjonalizm i jakość naszych działań pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i montażu. Oferujemy kompleksową obsługę od pomysłu do realizacji. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi oraz najwyższej jakości urządzeń i materiałów.