Witamy

Działamy w branży OZE od ponad 10 lat. Produkujemy energię w 4 własnych MEW. Z przekonaniem i pasją realizujemy projekty z obszaru elektrowni słonecznych, małych elektrowni wodnych i elektrowni wiatrowych. Obsługujemy zarówno klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Oferujemy indywidualne podejście przy planowaniu, budowie i eksploatacji kompleksowych projektów fotowoltaicznych. Współpracujemy ze sprawdzonymi, doświadczonymi, innowacyjnymi dostawcami i wykonawcami. Dzięki temu dajemy gwarancję wysokiej jakości instalacji i najlepszych możliwych uzysków produkcji energii. Stawiamy na partnerskie relacje z kilientami w myśl filozofi win-win. Razem możemy więcej.

 

 

SYSTEMY FOTOWOLTAICZNE

Lepsza Energia oferuje kompleksową realizację instalacji fotowoltaicznych na dachach i na gruncie.

czytaj dalej

AKCJA PROSUMENT

Akcja Prosument, to projekt firmy Lepsza Energia, dzięki któremu prosumenci będą mieli możliwość zakupu wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych w przystępnej cenie. Wysoką jakość instalacji gwarantuje zastosowanie paneli fotowoltaicznych Winaico WST-260P6, inwerterów firmy Fronius, elementów do montażu Mecasolar, kabli Helukabel.

czytaj dalej

IENERGIA24

Program ienergia 24 umożliwia odczyt i wizualizację danych z liczników energii elektrycznej. Dzięki niemu w praktyce wdrażamy założenia smart grid. Jest to bardzo przydatne narzędzie dla producenta energii , konsumenta a w szczególności prosumenta. W przypadku producentów energii elektrycznej skraca to do minimum okres zwrotu nakładów...

czytaj dalej
PARTNERZY