Powody dla których warto
do nas dołączyć:  

1 Bezpieczeństwo

- dobór i wykonanie instalacji przez profesionalistów, wysokiej jakości podzespoły gwarantują uzyskanie zakładanych efektów.

2 Oszczędność

- nasz cel to wynegocjowanie takich warunków z renomowanymi dostawcami, aby była możliwość sprzedaży instalacji fotowoltaicznej za 5500 zł netto/kWp z montażem u prosumenta.

3 Elastyczność

- zbieramy zamówienia od klientów do końca danego miesiąca. Montaż u klienta w następnym miesiącu, w dogodnym dla niego terminie.

Oferta - Akcja prosument

Motto: „W przyrodzie wspólne wytwarzanie (…) czegoś nowego, czego nie można wyprodukować oddzielnie, określa się mianem synergii. Gdy pojawia się synergia, końcowa umowa może dać obu stronom więcej, niż oczekiwały na początku”.

Maria Folta

 

Akcja Prosument, to projekt firmy Lepsza Energia, dzięki któremu prosumenci będą mieli możliwość zakupu wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych w przystępnej cenie.


Wysoką jakość instalacji gwarantuje zastosowanie paneli fotowoltaicznych Winaico WST-260P6, inwerterów firmy Fronius, elementów do montażu Mecasolar, kabli Helukabel. Instalacje będą zakładane przez naszego partnera MKM SOLARY. Jest to doświadczona firma, działającą od lat w branży PV. Całkowity koszt instalacji na dach spadzisty wynosi 5500 zł/kWp netto. Istotą tego przedsięwzięcia jest budowanie grupy zakupowej na dostawy wysokiej jakości sprzętu na zasadach partnerstwa i solidarności interesu. Zbieramy zamówienia od klientów do końca danego miesiąca, realizacja zadania odbywa się w miesiącu następnym. Nowe regulację prawne, jakie wprowadziła w życie ustawa o OZE, sprawiły, że od 2016 roku, montaż instalacji fotowoltaicznych przez prosumentów ma sens ekonomiczny. Akcja Prosument wychodzi naprzeciw tym regulacjom. Dzięki obniżeniu kosztu instalacji, prosument uczestniczący w akcji, będzie mógł liczyć na około 9 letni okres zwrotu z inwestycji, przy optymalnie dobranej wielkości instalacji. Zyska również pewność, że jego elektrownia będzie poprawnie zaprojektowana, wykonana i będzie produkowała energię w oparciu o wysokiej jakości podzespoły.  

Polska to kraj ludzi wolnych i przedsiębiorczych, którzy chcą produkować własną energię. Prosumenci posiadają łącznie olbrzymią siłę, którą dzięki projektowi firmy Lepsza Energia będzie można wykorzystać. Nasza grupa buduje więź partnerstwa opartą o wspólny interes prosumentów optymalizujących koszty zakupu. To daje nam olbrzymią siłę negocjacyjną. Wierzymy, że profesjonalna reprezentacja grupy w toku rozmów z dostawcami sprzętu pozwoli efektywnie obniżyć koszty instalacji, nawet do 5500 zł/kWp netto na dach spadzisty.    

... profesjonalna reprezentacja grupy w toku rozmów z dostawcami sprzętu pozwoli efektywnie obniżyć koszty instalacji, nawet do 5500 zł/kWp netto...W czasie eksploatacji instalacji możemy być dalej razem, negocjując lepsze warunki zakupu prądu na pokrycie potrzeb własnych prosumentów. Dzięki temu zwrot nakładów na zakup instalacji fotowoltaicznej będzie jeszcze szybszy. Razem możemy więcej.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do grupy, prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza, lub wysłanie wiadomości email na adres m.olszewski@lepszaenergia.pl.

Po otrzymaniu informacji nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, w celu wykonania projektu instalacji PV.

 

AKCJA PROSUMENT - ZAPYTANIE O PRZYSTĄPIENIE DO GRUPYPARTNERZY